Bruiloft Ibo en Kirsten
In de prachtige setting van trouwlocatie Het Cachot, trouwden Ibo en Kirsten op 1 juli 2022.
Deze historische trouwlocatie, bood een unieke sfeer die perfect paste bij de intieme trouwceremonie en het trouwfeest van dit bruidspaar.
Het werd een trouwdag om nooit te vergeten!
Home » Events & bruiloften » Bruiloft Ibo en Kirsten
Dag invulling.
De trouwdag begon met een borrel en aansluitend een heerlijk shared diner voor hun daggasten, waarna de ceremoniegasten zich aansloten voor de officiële trouwceremonie.
De ceremonie werd geleid door niemand minder dan Mariëlle Jongmans, bekend van het populaire tv-programma Married at First Sight. Haar warme en persoonlijke aanpak als BABS zorgde ervoor dat de ceremonie een onvergetelijk.
Onder begeleiding van sfeervolle muziek en in het bijzijn van hun dierbaren, gaven Ibo en Kirsten elkaar het jawoord.


Avondprogramma.
Na de ceremonie volgde een toost met bubbels en werd de bruidstaart aangesneden, gevolgd door een spetterend trouwfeest waar de avondgasten tot in de late uurtjes konden genieten.
Het feest werd geopend met een prachtige dans en verlichte sterretjes, wat zorgde voor een magisch begin van de avond. De sfeer was feestelijk en de catering, bestaande uit heerlijke hapjes en een late night snack van verse frietjes, maakte het geheel compleet.
Het bruidspaar en hun gasten werden na afloop in stijl naar huis gebracht met uniek trouwvervoer, een Amerikaanse schoolbus.
Een passend einde voor een dag vol liefde, mooie momenten en een knallend feest.
Ook
trouwen?
Op zoek naar de trouwlocatie van jullie dromen?
Kom alvast sfeerproeven en plan een rondleiding in op één van onze trouwlocaties!